Čokoláda

Vysoce kvalitní italská čokoláda Mamis Choco na pití v různých příchutích se rozpouští v teplém mléce je pokušením, kterému je těžké odolat.

8 položek celkem
mami s caffe choco classic 250 g doza
269 Kč

Mami´s Caffé Choco Classic je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7867
mami s caffe choco liskovy orisek 250 g doza
269 Kč

Mami´s Caffé Choco s lísko-oříškovou příchutí je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7870
mami s caffe choco nugat 250 g doza
269 Kč

Mami´s Caffé Choco nugát je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7864
Bílá čokoláda čokoláda
269 Kč

Mami´s Caffé Choco bílá čokoláda je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7871
mami s caffe choco karamel 250 g doza
269 Kč

Mami´s Caffé Choco karamel je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7869
Jahoda mamiš choco
269 Kč

Mami´s Caffé Choco jahoda je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7868
amaretto čokoláda
269 Kč

Mami´s Caffé Choco ammareto je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené čokolády.

Kód: 7866
Mamis choco skoříce pomeranč
269 Kč

Mami´s Caffé Choco s příchutí pomeranče a skořice je mimořádně kvalitní produkt pro vaší budoucí přípravu čokolády. Hodí se zejména na přípravu horké, vlažné ale i studené...

Kód: 7865